Бастіон БЦ

Ми пропонуємо наступні різновиди дверної коробки (1):
– Стандартна коробка виготовлена з металевої профільної труби 60 × 40мм;
– Коробка з чвертю – з профільних труб 60 × 40мм + 60 × 40мм і т.д.

Каркас (2) дверного полотна складається з профільної труби 40 × 25мм (30×20мм) і посилений потужними ребрами жорсткості (3).
Полотно дверей (4) виготовлено з холоднокатаного сталевого листа товщиною 1,2 – 2мм (залежно від серії; при необхідності товщина листа збільшується) і має сталевий притвор (5), який ускладнює можливість пошкодження ригелів замка (6) і відгин полотна, підвищуючи надійність конструкції.
Для того, щоб прискорити процес закріплення дверей до рами кріпляться закладні вуха (7) або робляться отвори під анкера.
Коробка, а також всі зовнішні елементи дверного полотна покриваються порошковою емаллю, яка проходить термообробку при температурі 250 ° С. Покриття захищає метал від корозії, окислення, подряпин та інших негативних факторів.
В якості тепло-і звукоізоляції використовуються пластини пінопласту (8) товщиною 30-40мм або мін. вата (“Izover”), за бажанням замовника.
По периметру полотна установлено двухшаговий Р – подібний гумовий ущільнювач (9), який не дозволяє волозі і шуму потрапляти в приміщення. Для рами з чвертю використовується додатково D-подібний ущільнювач, який у декілька разів збільшує тепло-та шумо ізоляцію.
Дві потужні петлі (10), всередині яких знаходиться підшипник, забезпечує легкий хід дверей, при якому не відчувається їх вага (близько 100кг).
Для виключення можливості зрізання петель, за бажанням, додатково встановлюються антизрізи (11) навпроти кожної петлі.
У двері вмонтовано панорамне вічко (12).
Броньовані двері комплектуються врізними замками (13) провідних світових виробників (Ельбор, Гардіан, Апекс, Kale, Cisa), а також використовуються спеціалізовані замки для важких дверей, що витримують великі навантаження.
Завершує дизайн – внутрішня і зовнішня обробка (14). В залежності від серії, це-декоратівні МДФ накладки 10мм, 16мм; порошкове фарбування.