krispol

У нас можна замовити секційні гаражні ворота і автоматику, виготовлені на кращих європейських заводах. Серед них є і захисні конструкції марки Krispol, за допомогою яких можна обладнати отвір гаража або іншого приміщення.

Секційні ворота Krispol виготовляються з матеріалів високої якості, що і дозволяє виробнику надавати гарантію терміном на 5 років за умови регулярного щорічного обслуговування. Ці конструкції марковані знаком CE, який є свідченням того, що вони проведені відповідно до директив Європейського союзу. Знак CE також є доказом того, що вироби Krispol виготовляються відповідно до європейських стандартів безпеки і здоров’я споживача.

Автоматичні ворота від відомого виробника Krispol відповідають всім сучасним стандартам безпеки. Вони також відрізняються високим рівнем звуко- і теплоізоляції. В їхню конструкцію включені високоміцні сталеві троси, а також система, яка перешкоджає розриву пружин.

Завдяки особливій конструкції сегментів повністю виключається ризик защемлення пальців, а спеціальні перемикачі перевантаження зупиняють спуск воріт в тому випадку, якщо на їх шляху виникне людина або будь-який сторонній предмет.

При необхідності конструкцію можна обладнати фотоелементами, які зупинять рух панелей в тому випадку, якщо під ними буде пробігати дитина або домашня тваринка.

У комплектацію системи також входять механізми блокування, які захищають від підйому ззовні. Це захищає будинок від проникнення зловмисників. Якщо ворота не обладнані автоматикою, а обслуговуються вручну, то даний захист можна забезпечити за допомогою двостороннього замку-засувки.