Москітні сітки

Москітна сітка ефективний, безпечний спосіб захисту від літаючих і повзаючих комах, листя, тополиного пуху. Це просте, дешеве пристосування частково захистить від проникнення пилу, дрібного сміття, дощу і снігу, вбереже від випадкового випадання домашніх улюбленців, а також предмети, що опинилися на підвіконні. Успішно вирішують проблему нашестя комарів і мошок ввечері, мух днем. Москітні сітки дозволять провести літній вечір з родиною при відкритих вікнах з включеним освітленням.

Москітні сітки – це каркас у вигляді прямокутної рамки, на яку натягнута сітчасте полотно. Рама виконується з профілю ПВХ або алюмінію, елементи скріплюються куточками. Колір може бути білий або коричневий. Москітні сітки встановлюють на металопластикові вікна, алюмінієві профільні або дерев’яні конструкції. Наприклад, веранди, лоджії, альтанки. Щоб забезпечити герметичність, між сітчастим полотном і профілем розміщують щітковий ущільнювач. Розмір осередків 1 мм на 1 мм підібраний так, щоб сітка не затемнювала приміщення, але і не пропускала дрібних комах. При її виготовленні використовують скловолокно матеріал, що складається зі скловолокнистого наповнювача і що зв’язує полімеру.
Москітна сітка із пластику довговічна, не має запаху, безпечна для людей, домашніх тварин, зберігає свої експлуатаційні якості при попаданні сонячних променів, не перешкоджає руху повітря. Вона стійка до температурних перепадів, впливу атмосферних змін. Сірий колір робить її непомітною для людей, що знаходяться в приміщенні. Конструкція легко вставляється в отвір вікна, кріпиться за допомогою кронштейнів до металопластикового профілю, легко знімається на час холодів, коли відпадає необхідність її використання.

Переваги москітних сіток:

Наші москітні сітки на вікна мають наступні переваги:

checked

Міцний матеріал, витримує велике навантаження, стабільний на вигин, розрив;

checked

Герметичність, немає зазорів між рамою москітної сітки і конструкцією вікна;

checked

Натягнуте полотно не провисає, не витягується;

checked

Зручні у використанні.

checked

Термін служби до 15 років, довгий час зберігає початкові властивості і зовнішній вигляд;

moskit-setka-3
kak-ustanovit-moskitnuyu-setku-na-plastikovoe-okno5
oknanews42
src_d0c730187513c40f5f91d51e25659f98
micro-mesh
1526298598_q1