Fakro

Дахові вікна повинні забезпечувати не лише простоту використання, але й стиль, функціональність та безпеку. Конструкція вікна продумана таким чином, щоб ефективно забезпечити приміщення природнім денним світлом і свіжим повітрям без зайвих втрат тепла. Впроваджуючи інноваційні рішення для виконання цих вимог, дахові вікна FAKRO стали промисловим стандартом.
Такі функції, як автоматична вентиляційна щілина, яка забезпечує оптимальний потік свіжого повітря і система зміцнення конструкції topSafe®, яка значно підвищує стійкість до вламування, зробили революцію на ринку та сприяли впровадженню екологічно безпечних технологій. А це дозволило FAKRO створити одні з найбільш енергоефективних мансардних вікон на ринку.
FAKRO пропонує широкий асортимент товарів, які здатні трансформувати нежитлове горище в зручну світлу мансарду. Наш широкий асортимент дахових вікон включає в себе обертальні вікна, відхильно-обертальні вікна, карнизні вікна, дахові вилази та світлові тунелі. Вони доповнені аксесуарами для дахових вікон, такими як жалюзі, внутрішні штори та зовнішні маркізи і ролокасети, система дистанційного керування Z-Wave та система видалення диму.

Відхильно-обертальне preSelect

Обертальне

З підвищеною стійкістю до вологи

Суперенергозберігаюче обертальне

Антизламне обертальне Secure

Аркове

З підвищеною віссю обертання

Вікно-балкон Galeria

Карнизне

Верхівки

Нестандартні