Rehau SYNEGO

Вікна SYNEGO – ідеальний спосіб заощадити! SYNEGO пропонує Вам до 50% підвищення теплоізоляції у порівнянні із звичайними вікнами. З SYNEGO Ви зможете суттєво скоротити витрати на опалення, натомість підвищити вартість свого житла – сьогодні, завтра і в майбутньому…

Старі вікна – джерело найбільших тепловтрат в оселі. Вони погано ізолюють і зазвичай технічно застарілі. В результаті через вікна втрачається зовсім недешеве тепло. Завдяки відмінним теплоізоляційним властивостям системи SYNEGO Ви зможете скоротити енерговитрати, і рахунки за опалення Вас більше не лякатимуть!

Профільна система Rehau SYNEGO має 7 камер в рамі та 6 камер в стулці для підвищеної термоізоляції. 2 контури ущільнення надійно захистять від протягів та вологості.

Вікно не обов’язково має бути прямокутним. Велике, маленьке, прямокутне чи заокруглене – з профільною системою Rehau SYNEGO перед Вами відкриваються численні архітектурні можливості, елементи стилю чи креативні складові допоможуть розставити акцент. Rehau SYNEGO – ідеальний вибір як для новобудови, так і для реконструкції та ремонту.

Серед 220-и кольорів оберіть свій улюблений. Для зовнішнього та внутрішнього оздоблення вікна можна обрати різні кольори: наприклад, зовнішній антрацит та внутрішній класичний білий. Сяюча білизна, тепла фактура дерева чи стильний металік – незалежно від обраного кольору Ваше вікно виглядатиме як нове, навіть після багатьох років експлуатації, тому що профіль Rehau SYNEGO стійкий до вигорання та атмосферного впливу.

Технічні характеристики системи

Завдяки високотехнологічній формулі поверхні профілю (HDF – High Definition Finishing) Ваші вікна щодня сяятимуть наче нові. Інноваційна формула захищає поверхню профілю та забезпечує неповторний блиск. Вікна з профільної системи Rehau SYNEGO не лише довше залишаються чистими – вони потребують набагато менше зусиль по догляду за ними.

Секрет HDF-формули полягає у спеціальній рецептурі та вдосконаленому способі виробництва, які були розроблені досвідченими інженерами Rehau в результаті інтенсивних досліджень. Поверхня профілю SYNEGO помітно гладкіша та вирізняється неперевершеним глянсовим відтінком.