WDS

Віконні системи WDS

Профілі WDS вважаються найкращими, адже розробляються з урахуванням українських погодних умов. Крім надійності, вікна WDS відрізняються стильним дизайном і володіють багатьма якостями, які людина цінує в вікнах, це зокрема енергозбереження та шумоізоляція. Ці вікна надійно захистять і від холоду, і від спеки. На даний момент фірма WDS випускає цілий ряд різноманітних профільних систем, включаючи систему WDS 5 Series і систему WDS 8 Series. Остання, є найнадійнішою і найелітнішій серед всіх наявних моделей профільних систем.

WDS 8 Series

Флагман серед систем WDS

800_s_class_white

WDS 7 Series

Вікна для будинків і квартир

700_white-1

WDS 6 Series

Вікна, які пропускають більше світла

500_white-1

WDS 5 Series

Класична система, перевірена часом

400_white-1

Створена для чудової теплоізоляції і комфорту вашого дому Вікна та двері, виготовлені з профілю WDS 8 Series, забезпечують відмінну теплоізоляцію для збереження комфорту у вашій оселі за будь-якої погоди. Вікна WDS 8 Series зберігають в 2,5 раза більше тепла.

Передове рішення для ідеального вікна. Енергоефективність та шумоізоляція лежать в основі розробки системи WDS 7 Series. Нам вдалось створити ідеальну конструкцію для збереження тепла та комфорту в оселі.

Висока якість з ціновою перевагою. Якщо Ви бажаєте придбати якісні вікна та двері за доступною ціною, тоді профільна система WDS 6 Series – ідеальний вибір для вас. Віконна система WDS 6 Series спроектована для людей, які надають перевагу простоті сучасному дизайну і надійному зберіганню тепла..

Oптимальний вибір для енергозбереження. Система WDS 5 Series була створена як оптимальне рішення в сегменті п’ятикамерних систем за доступною ціною. Вікна з цієї системи забезпечують значне збереження витрат на скління.

Вікна WDS доступно у 37 кольорах

36
40
41