Про нас

Альпійське вікно

Компанія “Альпійське вікно” існує вже більше 15-ти років. Ми стартували у 2004 році і з цих пір це постійне вдосконалення, безперервна праця і сотні задоволених клієнтів. Ми знаємо все про якісні віконні конструкції, тож якщо Ви бажаєте купити металопластикові вікна, двері і гаражні ворота у Тернополі і при цьому не переплачуючи зайвих коштів, Вам до нас!

Про наш професіоналізм говорять не лише численні позитивні відгуки від клієнтів, а й престижні нагороди, котрі ми отримали за сумлінну працю. Так, у 2017 наша компанія увійшла в п’ятірку кращих від Народного бренду.

Ми пропонуємо:
– Віконні конструкції з профільних система від кращих міжнародних виробників.
– Подальше сервісне та гарантійне обслуговування.
– Професійні консультації. Наші менеджери розкажуть все про продукцію, яку ми пропонуємо та допоможуть підібрати для Вас оптимальну модифікацію, або ж оформити індивідуальне замовлення.

Ми цінуємо відгуки та враження наших клієнтів, тож завжди оперативно реагуємо на звернення і намаємося виконувати кожне замовлення у рекордно короткі терміни.

З компанією “Альпійське вікно” у Вас залишаться лише кращі асоціації.

Чому обирають нас?

Сучасне виробництво

Ми завжди йдемо в ногу з часом – наша продукція виготовляється тільки на самому якісному обладнанні

Технологія якості

Наш підхід – це якість у всьому, краще обладнання, якісні матеріали, ми професіонали своєї справи

Бездоганна репутація

Ми робимо все можливе, щоб виправдовувати Вашу довіру до нас день за днем, з року в рік, наше ім’я – результат Вашої довіри

Наші переваги

logistics-delivery-truck-and-clock

Доставка точно в термін (Just in Time)

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

clock

Ми на зв’язку щодня з 09:00 до 18:00

Всі наші клієнти можуть в будь-який момент зв’язатися з нами зателефонувавши до нас +38(067) 675 59 84

recommended

Повна гарантія протягом 5 років

На всю продукцію віконих систем розповсюджується повна гарантія 5 років. Після монтажу кожен замовник отримує гарантійний талон

Наші сертифікати